| andreea_1536 a întrebat:

A fost cineva azi la meetingu` impotriva legii de eutanasiere a cainilor?

6 răspunsuri:
| hashe86 a răspuns:

Abia acu incepe
parca ai pledat pentru el, de ce nu esti acolo?

| alecs871 a răspuns:

Daca era vorba de "cainii dinamovisti" eu ma aflam de partea cealalta a protestelor.

| andreea_1536 explică:

Am trimis mesaju` cand eram pe drum spre miting... a fost destul de multa lume dar nu cat ar fi fost nevoie pentru ca a fost si zi lucratoare. oricum mai e mitin si pe 8 si 9 aprilie.

| andreea_1536 explică:

8 si 9 mai scuze

| ade98hannah a răspuns:

Nu nu am fost
dar sunt impotriva

| Dietetik.ro a răspuns:

Chiar acum incepe, poti sa te duci, va tine pana maine pichetarea prefecturii!