| Ramona000 a întrebat:

Acest model român locuieşte în prezent la Milano şi a fost un timp imaginea brandului I.D.Sarrieri. Cine este ea? funda primul raspuns repede

6 răspunsuri:
| Ramona000 explică:

La Jocurile Olimpice de la Sidney din anul 2000, cea mai tânără membră a delegaţiei României (numai 16 ani la acea dată), a câştigat 2 medalii de aur la înot. Care este numele ei
please si asta

| Ramona000 explică:

Nu trebuie neaparat multe detalii suar raspunsul

| Ramona000 explică:

Această atletă româncă a câştigat medalia de aur la 5000 de metri la Jocurile Olimpice de la Sidney, precum şi numeroase alte medalii, şi s-a retras din activitate în 2005. Cine este ea?

funda+vot

| yanis10de10 a răspuns:

Cred ca vorbim de catrinel menghia.