| giulya85 a întrebat:

Locuieste cineva in milano?

Răspuns Câştigător
| liliana83 a răspuns:

Locuiesc in Italia dar sunt departe de Milano, la Parma. daca ai nevoie de vreun sfat, poate te pot ajuta. oricum in Milano am lucrat, e frumos.liliana.

8 răspunsuri:
| simpluEu. a răspuns:

Sunt eu in Romabig grin

| sabina a răspuns:

Eu nu, din pacate.

| giulya85 explică:

Ma refeream la cei care sunt pe acest site.pt ca am ceva timp de cand sunt aici si as vrea o prietena din tara mea

| Filip23 a răspuns:

EU! But for now sunt in Bulbucani.

| Beeline a răspuns:

Da, cam 1.3 milioane de oameni. Este al doilea cel mai mare oras din Italia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.cineva era la milano ieri.chiar am stat de vorba. e de gasca. mi-a spus ca te cunoaste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iulyyyyyyaaaaa855. tu esti in milano? eu mai glumesc.nu inseamna ca nu va iau in serios.eu sunt barbat da nu ma deranjeaza sa stam de vorba cand vrei.

| brainless a răspuns:

Eu eu, in Cologno Monzese.