| Smecherul1234 a întrebat:

Ai voie cu papagal in tren? Este unul destul de mic(agapornis si nu o colivie foarte mare)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

"Câinii, pisicile şi animalele mici, ţinute în braţe, precum şi păsările mici în colivii pot fi transportate fãrã platã, dacã nici un cãlãtor nu protesteazã." Cainii trebuie sa fie in lesa si sa aiba botnita. Transportul se poate face numai la clasa a II-a.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da cat timp nu face galagie si-i deranjeaza pe ceilalti calatori ca daca vreunu se trezeste sa reclame ceva te poate pune sa cobori

| aDEeLAa a răspuns:

Da, ai voie.