| AvalohAlyn a întrebat:

Care dintre voi aveti papagal agapornis? Cat ati dat pe el? Cum se comporta?

2 răspunsuri:
| KinderBeeeib a răspuns:

Nu sunt de acord cu Mario.Papagalii amorezi (agapornis) costa maxim 200 de lei si da sunt foarte destepti si amuzanti daca ai unul ai un clown in familie. Sunt foarte dragastosi si iubitori cu stapanii. Funda?

| maryo238 a răspuns:

Papagal agapornis a avut un prieten de al meu, avea o pereche, ei cand se imperecheaza, toata viata stau unul cu altul, si daca unul moare, celalalt nu isi mai face alt tovaras, asa se zice, in schimb erau jucausi, vioi, i-a facut si pui, sunt ok. si pretul nu e ft ridicat stai linistit, unul e pana in 50 de lei.