| BlackRose03 a întrebat:

Ai voie la camin studentesc cu pesti? Am 2 pesti intr-un acvariu de 50 litri si nu am cui sa ii las. Nu stiu daca se pun macar ca animale de companie. Pareri?

6 răspunsuri:
| bogdanbucur a răspuns:

laughing) Intrebarea e : Daca ai unde sa ii pui in camera de camin laughing))

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu lasă păr, așa că... tongue
Dacă exista spatiu si ai colegi de camera care nu sunt alergici (mai sunt și paranoici, care pretind că sunt alergici la orice nu le convine), ia-i cu tine. E-adevărat că nu găsești prea ușor, pe cineva care să-i găzduiască, fiindcă e o responsabilitate.
Mult success!

| Akavalashia a răspuns:

Și eu spun ca e ok!
Nu trebuie tu când ajungi la administrație sa spui, am Pești ca imediat o sa zică ca nu ai voie pentru. Ca ei se gândesc sa nu uzi parchetul dar pe vremea când eram la medicina țineau și șerpi in cămin unii deci da, ai grija cu apa și nu o sa ai treaba

| GouDidodino a răspuns:

Peștii sunt buni, te protejează noaptea pe strada

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai voie în cămin decât cu bunurile personale necesare traiului acolo. Locul în cameră este limitat.

| UserRo10 a răspuns:

Poti sa iei acvariul cu tine, dar nu o sa ai deloc loc sa ii pui si mai mult ca sigur colegii se vor plange de loc si sunetul pompei