| teval a întrebat:

Ajuta-ti-ma va rog! Cainele meu este bolnav, nu mananca doar bea apa, vomita... M-am uitat pe net si am aflat ca are virusul "CORONA". Stiti cumva cum se trateaza? Daca da va rooog mult ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Hαppiηеss a răspuns:

Eu nu inteleg, daca il vezi ca ii e rau de ce stai sa pierzi timpul si nu te duci cu el la un medic veterinar?
De unul singur n-ai cum sa-l ajuti, daca il mai lasi asa poate sa moara.

2 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Stiu cum se trateaza, sa mergi cu el la veterinar happy!
Nu va inteleg de ce postati aici problemele grave si nu mergeti cu animalele la veterinar...

| teval explică:

Pai...eu sunt de la sat(tara) si medicul veterinar e cam... m-am intalnit cu el pe alta strada si era cu masina si i-a spus. El raspunzand - O sa trec acum pe acolo si credeti ca a mai venit? IOC!