| Denny_5002 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Am primit de curand admin pe un server de Counter Strike 1.6, si multi playeri imi zicceau sa dau blind jucatorului x...In ce cazuri se da blind? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Fotbalistul a răspuns:

Amx_blind nume. Daca jucatorul nu are wall(adica cod cu care vezi prin pereti) i se va innegri ecranul si iti va spune sa ii scoti blindul, vei folosi amx_unblind nume. Daca jucatorul joaca in continuare inseamna ca nu i s-a innegrit ecranul si ca are cod. In acest caz il banezi:amx_banip nume. Funda?:X

4 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

In cazul in care jucatorul este suspectat de cheat.
amx_blind
cred ca asta e comanda, daca nu ma insel.

| razvan1008 a răspuns:

Daca crezi ca are cod

| Denny_5002 explică:

Comanda o stiu, dar in ce cazuri?

| Denny_5002 explică:

Fotbalistule, mai amo intrebare.se pune si cand cred ca are aim?