| CaSpp3r a întrebat:

mi-am deschis de curand un server de Counter-Strike
dar am o problema, uni playeri nu se pot conecta le da o eroare ca si cum ar avea numele inregistrat dar nu il au, Dau Admin + Funda cine ma ajuta

2 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Daca il da afara (Kick) inseamna ca userul lui este inregistrat.
2 Cand faci uns servar de Cs (Penultimul lucru care trebuie sa faci este sa vezi ce admin sau vip sunt inregistrati).
Folderul cu servar=>HLDS=>cstrike=> addons=>amxmodx=>configs=>users

Iar in users vezi care este admin si care nu.
Si ai de la A-Z Gradele.
Poti sa stergi toat de acolo si sa te pui tu admin si atat restul platesc si au admin.

Mult Succes cu servarul!
PS:Acel user este inregistrat de asta nu merge sa se conecteze.
Setinfo _zm sau _pw in functie de servarul pe care il ai.

| CaSpp3r explică (pentru DragomirMihail2020):

Serverul este hostat si nu este nimeni in user.ini decat eu si admini care i-am bagat eu
Si da eroare este la fel ca si cum este inregistrat dar nu este