| Denisa_Maria_1996_cea7 a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos! Pisica mea are pupilele foarte dilatate, sunt dilatate la maxim desi este lumina si sunt destul de sigura ca nu mai vede. Este foarte dezorientata si se loveste de lucruri prin casa. Imi poate spune cineva ce boala poate avea?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Îţi poate spune un veterinar, după ce o consultă.

| Caro34 a răspuns:

Mergi cu ea, saracuta, la un veterinar! El o va ajuta sigur! Numai bine!

| AlinaUnikorn a răspuns:

Cel mai sigur ar fi sa o duci la veterinar, poate fii doar ametita, sau si a pierdut vederea temporar. Pisica mea a orbit, dar dupa o saptamana a vazut perfect.