| deliastefaniaaaa a întrebat:

Ajutor! Cateaua mea sufera de parvoviroză. Am vazut ca este o boala mortala si am vrut sa va
intreb cat timp ii ia cu aproximatie sa se trateze?
Am sa ii incep tratamentul de maine si sper sa merite..as vrea sa stiu ca sa stiu cat ar cam trebui sa platesc. O zi costa în jur de 150 lei si o sapt costa cam 1050 si sper ca o sa merite

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Depinde de stadiul bolii, daca ai observat din timp si l-ai dus la veterinar ori a fost mai tarziu si acum medicul incearca din rasputeri sa il salveze.

| Goete a răspuns:

Ce inseamna "o sa merite" pentru tine?

| deliastefaniaaaa explică (pentru Goete):

O sa supraviețuiască

| Goete a răspuns (pentru deliastefaniaaaa):

Ai intrebat medicul ce sanse are?

| deliastefaniaaaa explică (pentru Goete):

Nu a spus nimic, doar ca pe majoritatea i-a salvat iar pe internet scrie ca are 60% sanse

| Goete a răspuns (pentru deliastefaniaaaa):

60% e majoritar fata de restul de 40%