| mimi2000mimi a întrebat:

Ajutor...de cam o luna, hamsterul meu, siberian de iarna, tot face ca nebunul. Se invarte in jurul cozii, musca, a slabit, si nu mai e asa de echilibrat ca pana acuma. Am intrebat veterinari, dar nu au stiut ce ar putea fi.
Voi aveti idee? Nu vreau raspunsuri de genul"de unde sa stim" Sau "Du-l la un veterinar specializat"
Vreau raspuns concret
Si sa stiti ca i-am dat toate tipurile de alimente bune pentru el si calciu, fier, vitamina c si magneziu(dropsuri de la veterinar)

1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

In functie de simptome, iti poti face o idee asupra unei posibile afectiuni --- vezi lista :http://www.magazinul-cu-hamsteri.ro/....../index.php