| Scorpions13 a întrebat:

As dori si eu sa ma ajutati cu o lista cu alimente care sunt benefice pentru :
1 ) imunitate
2 ) alimente bogate in zinc, magneziu, fier, calciu
3 ) alimente pentru o dezvoltare armonioasa ca dupa manualhee hee.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Salut! Iti pot recomanda un supliment alimentar BIO, care sa contina o varietate de minerale si oligoelemente in doze optime. Acestea sunt pentru imbunatatirea sanatatii muschilor si a functiilor nervilor. Si vei creste ca dupa carte, ba mai mult si sanatos! Alimentele in ziua de astazi sunt tratate cu pesticide si iata ca sunt transformate genetic, asa ca iti trebuie ceva care sa contina ingrediente care provin din culturi controlate biologic! Da-mi mesaj cu id-ul tau in privat si discutam in detaliu! O zi buna si sanatate!

| Scorpions13 explică (pentru BIOO):

Prietene nu stiu ce supliment ai tu sau daca faci asta doar pentru vanzare... iti promovezi produsul dar uite id-ul meu : cipyonly