| Chiorean_Andrei_2000 a întrebat:

Ajutor TPU, vreau sa achizitionez un puiut de la Canisa vom Quelleweg, costul lui este de 300 euro, mai exista si alte costuri suplimentare? Intreb pe cei care au mai cumparat de la canise de genul, si daca exista alte costuri, care este suma totala de plata?
Imi cer scuze de categorie.

1 răspuns:
| Michael1Mike a răspuns:

Mare atentie, foarte multe canise cer sume mari pe nimic.In carnetul de sanatate de foarte multe ori au trecute vaccinuri dar nu sunt facute, la fel si cu deparazitarile.Ar trebui sa nu mai aiba alte taxe in afara de taxa de cumparare. Taxa de cumparare cuprinde vaccinuri, deparazitari, tot ce i-au facut catelului, nu au de ce sa ceara in plus.Inca data mare atentie in alegerea canisei, dupa cumparare te sfatuiesc sa duci catelul la un cabinet pentru consult si analize.