| Mari8804 a întrebat:

Cam la ce suma m-ar ajunge cartile pentru primul an de Drept? exista alte costuri suplimentare?

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

E foarte greu de spus,nu stii in primul rand de cate carti ai nevoie dar altminteri de pretul lor.Ce pot sa te sfatuiesc, in cazul in care nu ai un buget suficient pentru a le achizitiona dintr-un magazin, du-te la un copy center si fa cate un xerox, iesi mult mai ieftin.O alta chestiune care poate te va ajuta, sunt diverse site-uri pe internet cu fel si fel de documentatii.Bafta!

| Mari8804 explică (pentru Bogdanovici24):

Pai cam asta e, nu am un buget suficient..mersi

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru Mari8804):

Da un search si vei gasi aproape orice document de care ai nevoie, daca vei cauta in amanunt vei gasi si carti/lucrari gata scanate sau e-book-uri.