| BuBuruzaMiK a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa ma angajez pe perioada verii. Problema este ca fiind inca minora, nu prea gasesc oferte. Ce ziceti? Aveti idei? Unde ma pot angaja pentru 2 luni?(Iasi ...Pascani) Astept raspunsuri.

Orice sut in fund e un pas inainte.

1 răspuns:
| Mangustă a răspuns:

De pe la varsta asta am inteles ca poti sa te angajezi cu jumatate de norma pe la magazine, sa prezinti produse, sa imparti pliante. Daca cunosti pe cineva sa te bage ar fi perfect, daca nu trebuie sa discuti cu cineva sa-ti aranjezi un interviu. Nu stiu sigur cum sta treaba aici...
Bafta