| BuBuruzaMiK a întrebat:

Intrebarea de mai jos a fost marcata pentru stergere:
Am 16 ani si vreau sa ma angajez pe perioada verii. Problema este ca fiind inca minora, nu prea gasesc oferte. Ce ziceti? Aveti idei? Unde ma pot angaja pentru 2 luni?(Iasi ...Pascani) Astept raspunsuri. Orice? (mai mult) VA ROG MULT.

3 răspunsuri:
| adrew a răspuns:

Gata vara se termina

| MadalinGre a răspuns:

Nu stiu daca este adevarat, dar am auzit ca la mec donalt-ii din Bucuresti, se cer servitor de la 15 ani in sus.
Dar suma de bani care se da e cam putina ( 5 milioane cred )

| BuBuruzaMiK explică (pentru MadalinGre):

Da, dar...eu sunt din Pascani
.(Iasi)