| BoyCluj2013 a întrebat:

Am 17 ani in 23 mai fac 18 happy Imi spuneti va rog frumos niste job-uri sau ce as putea sa fac pentru a castiga niste bani... Zic sa lucrez in timpul liber si cand am timp si asa... Sunt in clasa a X-a. Eu stiu de exemplu sa lucrez foarte mult pe calculator, in power point, word, corel draw si multe altele. Imi ziceti va rog niste idei?

2 răspunsuri:
| AdaIoana18 a răspuns:

Ai putea sa te faci profesr de informatica asta in cazul in care faci liceul la profilul mate-info sau ai putea fii instructor ca sa ajuti mai multi oameni.Bafta!

| Ruxiire a răspuns:

Poti sa faci prega cu copii pe PC