| Agentuu a întrebat:

Salut, spuneti-mi va rog ce as putea lucra, chiar si gratis, pe calculator pentru cineva! Am prea mult timp liber si nimic de facut, imi permit sa lucrez orice, pentru nimic.

Răspuns Câştigător
| TheDarkOfYourDreams a răspuns:

Serios,tu te gandesti ce spui? sa salveze Terra de poluare laughing

7 răspunsuri:
| ceaiuldetei a răspuns:

Ai putea să lucrezi cu tine, ce zici?

Citește.

Lasă muncitul pentru alții, că ai să te saturi de asta. : )

Lucrează cu tine și dezvoltă-te și pe urmă ai grija altora. Succes.

| Agentuu explică (pentru ceaiuldetei):

Sa citesc? Niciodata! Eu nu accept decat mate/fizica/info., iar celelalte sunt nimicuri pentru mine. Vreau sa lucrez ceva de pe PC ( in IT ) pentru a imi imbunatati cunostintele, sa imi apara o anumita eroare/problema sau un punct de unde nu ma mai descurc pentru a cauta rezolvarea, atunci cu siguranta voi mai dobandi cunostinte.

| TheDarkOfYourDreams a răspuns:

Depinde ce studii ai.

| CosminZoRR a răspuns:

La ce te pricepi cel mai bine si cati ani ai?

| Agentuu explică (pentru CosminZoRR):

Am 15 ani si ma pricep destul de bine in domeniul IT.

| VictorashM a răspuns:

Poti sa incerci prin a salva Terra de poluare, dedicate si in ceva ce merita cu adevarat, ceva care sa iti ofere sens vietii, sa lasi si tu o urma pe Pamint!

| Agentuu explică (pentru TheDarkOfYourDreams):

laughing asta ar insemna sa am suprematia lumii sa pot inchide cand vreau eu toate uzinele sau alti agenti poluanti. Sunt curios daca are masina, daca da, din ce an?

| TheDarkOfYourDreams a răspuns (pentru VictorashM):

Serios,tu te gandesti ce spui? sa salveze Terra de poluare laughing