| Yoral a întrebat:

Am 2 intrebari pe litoral adica in statiunea Eforie Nord Mai sunt la mal acee pesti dragon si a 2-a imi miroase urat scaunul de la pc miroase a ceva sarat

Răspuns Câştigător
| danteluta a răspuns:

Abia am venit di eforie, nu am vazut sau auzit printre oameni de pesti-nu sunt pesti dragon(or fi fost)adoua intrebare e cam neserioasa

3 răspunsuri:
| Alasia a răspuns:

Dai funda pentru ca iti miroase scaunu? rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor frate esti mortal. deci am picat pe jos de ras cand am vazutlaughing da chiar asa cum spun eilaughing nu prea e intrebarelaughing dar poate asa miroase din fabricatielaughing oricum succes cu mirosul din scaunlaughing ceau

| qwerty a răspuns:

La prima intrebare raspunsul este nu si a doua nu prea este intrebare.

| dudemikiki a răspuns:

Pentru prima nu stiu sa-ti raspund dar la a doua cu siguranta da
mai spala si tu scaunul ala ca de aia miroase asa
oricum sarea nu miroase poate miroase a transoiratie de fundu tau