| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 perusi si stiti foarte bine ca este sezonul fructelor si legumelor produse in Romania. Stii daca perusii au voie sa manance cirese? Ce alte alimente pot consuma? Funda!; x

Răspuns Câştigător
| Rango a răspuns:

Nu sunt priceput la perusi,dar Macaul meu mananca mere,pere,floricele,biscuiti,banane, ochiuri, cartofi fierti.Incearca si tu cu perusul ca Corb al meu e sanatos tun! Sper ca am ajutat!

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

straight faceNu am mai vazut perusi sa manance cirese...
Perusii mananca mei sau alte cereale.

| AlexandraIonela10 a răspuns:

Mere, pere, morcovi, salata,coaja de ou,piersica,kiwi,caisa,cireasa,capsuna,banana, pruna, trifoi(spalate si proaspete)

| veronica5390 a răspuns:

Nu mananca cirese dar mananca oua,mar, salata, portocale etc...