| cris150 a întrebat:

Am 3 motanasi foarte afectuosi de dat spre adoptie. Au varsta de 3 luni. Sunt educati la litiera. Doi dintre ei sunt alb cu negru cu colorit de tip tuxedo cat, iar al treilea este metis de Bombay.
Cine e interesat si vrea sa vada poze, imi poate trimite mail la cris2002150@yahoo.co.uk. Deci vrea cineva?

PS. Am pus deja anunt pe adoptiipisici si alte site-uri. Incerc sa-i promovez in toate locurile posibile.

Răspuns Câştigător
| AndraBlue14 a răspuns:

Cred ca eu.winking id meu : colorful_life12@yahoo.com

2 răspunsuri:
| cris150 explică:

Am uitat sa mentionez ca sunt din Bucuresti. Nu pot sa asigur transportul in alt oras, dat fiind ca n-am masina.

| bzzzzz a răspuns:

Salut as vrea si eu pe cel din poza plzz uite id meu de messenger:mary_valentin99@yahoo.com tocmai vroiamsa imi mai iau un pisic mersi mult