| cryingfortheangels a întrebat:

URGENT! Caut metis, talie mijlocie, negru, baiat pentru adoptie. As vrea sa nu fie mai mare de 1-2 luni si sa fie clinic sanatos. Va rog frumos fara site-uri de adopti etc. Daca stiti pe cineva care da spre adoptie sau voi dati spre adoptie spuneti-mi si va rog lasa-mi si un e-mail (nu telefon). Multumesc mult!

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si metisul ala, ce sa fie? Barbat? Caine? Motan? Elefant? Cocorimancioc cu pedale? Chiar trebuie sa ghicim noi ce-ti trece tie prin cap?

| Mikezilla a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Caine e, daca dadeai o cautare pe google la imagini gaseai imediat

| Smilee4Mee a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Expert TPU? pe bune? Ti'ai luat'o in cap sau ai fost "ales" din greseala?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai bine cauta tu in DEX sa vezi ce inseamna "metis", desteptul familiei! Ca metis poate fi orice amestec de rase din orice specie.

| Smilee4Mee a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Tu sti sa raspunzi si in alt fel? M'am uitat peste raspunsurile tale si majoritatea sunt rautacioase. Si daca nu stiai ce inseamna "metis" de ce ai mai raspuns la intrebare?

| cryingfortheangels explică:

Caine. Se intelege din context.