| ItachiUchiha a întrebat:

Am 4 hamsteri ce jucarii le pot confectiona?

Răspuns Câştigător
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Pai...mingiute. Sau mingi dinalea de plastic cu gauri (pentru a respira) cu care ei se rostogolesc.A si tuburi din carton legate in toate partile prin care sa mearga.Si iti dau eu o roata de hamsteri la scoala maine

6 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Funda Friend Roxy

| Sup3rN0va a răspuns:

Cum adica ''confectiona''? Poi ideia ie ca nu-i poti face o rotitza in care sa se dea fix de aia au ei nevoie.Du-te si cumpara-le o rotitza in care sa se dea noaptea.
Si eu am avut destui si nu le lipsea fara roata aia n-au ce face si nu mai fac miscare, practic le scurtezi viata.
Si ai face bine sa ai un loc spatios sa nu se bata mai incolo daca n-au loc.
Si spre binele tau desparte femelele de mascul sau vor face puii pana ajungi la 100 de hamsteri.
Eu abia am scapat de 21 de hamsterii si eu imi doream puii dar nu mi-am dat seama sau inmultit prea rau.
Deci ori ce ai face ai grija sa nu le pui viata in pericol.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru Sup3rN0va):

Confectiona=creea,a face, a asambla

| Sup3rN0va a răspuns:

Poti sa le dai orce jucarii vrei daca n-are o rotita degaba.

| timilian90 a răspuns:

Dale o pisica sa se joace cu ea!

| Mihaii24 a răspuns:

Pai...mingiute. thinking Sau mingi dinalea de plastic cu gauri (pentru a respira) cu care ei se rostogolesc. XD