| RoxAnana a întrebat:

Am 6 pui de pisica de o luna. le pun spre adoptie din iulie cine e interesat/a sa ma anunte. pisicutele nu sunt de rasa si neparazitate. astept msj voastre:*

2 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Adoptie sau vanzare?
M-ar interesa, dar nu asa tarziu. Adica puii se dau de langa mama de la 2 luni, pentru ca oricum dupa aceasta varsta ea nu mai are lapte si nu mai are rost sa stea cu ea. In iulie vor avea 4. Si eu l-as vrea de micut, adica de la 2 luni.
Si conteaza si de unde esti...

| lunarwolf a răspuns:

Daca nu sunt de rasa, nu cred ca ai sanse sa le vinzi. Si totusi, de ce nu le duci la un adapost pentru animale? Poate acolo au sanse mai mari. happy