| remusrufa a întrebat:

Am achizitionat cu mult timp in urma o toba dar in urma cu cateva luni pe o parte a crapat um pic la inceput si tot mai mult aproape toata partea si acum nu mai pot sa bat in ea sad pe partea celalata insa se aude bine sunetul. Intrebarile mele sunt urmatoarele :
1. Daca am pus niste skoci pe partea rupta mai are tonalitatea pe partea cealalata ca la inceput?
2. As putea sa inlocuiesc acea partea rupta cu o fata noua? Daca da la ce magazin as putea gasi?
Astept Raspunsuri big grin

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Remusache! firai antena la tati, ca printre altele mai exersez si cu acordeonul, mergi la un cioban si cumpara-ti o piele de capra, sa-i spui omului pentru ce ai nevoie ca sa stie dimensiunea si cum sa ti-o tabaceasca si intinde! si Bunica bate toba!