| yuP a întrebat:

De 1 luna aproape 2 imi trosneste gatul cand il dau in partea stanga. Oare ce este? Sunetul se aude pe la ceafa.am facut sala de forta 2 luni. Am luat cal D vita 10 eff si acum am inceput 10 supradin tot eff. Sa fie ceva grav?Sau este ceva normal si se va remedia? Poate e si ca stau cu capul in partea stanga sa privesc monitorul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Allyţu a răspuns:

Am avut si eu problema asta.Asa ca am inceput sa consum Multi Vita si dupa o luna mi-a trecut :d