| dsadasdsada a întrebat:

Am avut un CD original "Sims 2 Deluxe" si mi s-a rupt, e zgariat si nu mai pot sa instalez nimic de pe el in PC. E de vreo 2 ani in starea asta...
Ce ar trebui sa fac? Imi este dor de sims 2 sad Va implor sa ma ajutatibatting eyelashes dau fundita pentru un raspuns cat mai explicit. big grin

5 răspunsuri:
| casandra2222 a răspuns:

Pai daca e zgariat o fi si virusat eu te sfauiesc sa nu il mai bagi in calculator pentru ca o sa ramai fara el deci eu te sfatuiesc ori sa-ti ei un nou cd sau sa caut pe internet poate il gasesti si ti-l descarci direct in calculator.imi dai funda?

| Kiko a răspuns:

Nu poti face altceva decat sa umbli sa iti cumperi altul. Vezi la media galaxy.

Odata eu am cautat un CD pentru karaoke cu hannah montana si mi-au zis ca momentan exista doar 2 CD-uri in TARA. Iti dai seama?!

Deci sa nu fi surprins daca iti vor zice la fel.

Sper sa gasesti altul nou.

| Aegyo a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru (ma rog in afara de faza cu ruptu). Te sfatuiesc sa iti cumperi alt sims (de ex Apartment life sau Masion and Garden Stuff! care e ultimul sims aparut) si asa vei juca dupa CD-ul cumparat... iar de CD-ul anterior poti sa uiti happy eu de exemplu am gasit The Sims 2 Masion and Garden Stuff! in DoMo cu 30 RON. Acum depinde si unde stai; ma rog DoMo gasesti peste tot, dar poate gasesti in Auchan. Bafta :*

| spad3r a răspuns:

Downloadeaza de pe www.thepiratebay.org

| dsadasdsada explică:

Hey.Treaba e ca l'am gasit dar nu am chef sa dau aceeasi suma de bani pe acleas cd si am si sims 3 toate cd-urile straight face funda primeste cine merita. Mersi, restul vor primi folosit/inteligentwinking