| CatalinDNK a întrebat:

Am cateva intrebari despre cainii Husky :
1.Sunt protectivi fata de stapani?
2.Cand il las singur incepe sa planga sau cand il las unui prieten sa il tina pana ma duc la magazin vrea sa vina dupa mine si plange foarte tare. De ce?
3.Sunt agresivi? Pot deveni?
4. Este bine sa primeasca calciu cand sunt mici?
Funda!

Răspuns Câştigător
| anemariutza a răspuns:

Bună! Face așa pentru ca e atașat de tine cel mai mult. Se teme sa nu te piardă! Agresiv nu este dacă e hranit bine! O zi buna!

1 răspuns:
| Panaet_Nela-daniela_1979 a răspuns:

1. da este foarte proctetiv si e de paza 2. El plange si sa-r putea sa iti muste prietenul 3.Da devine foarte agresivi cu ce necunoscuti daca is mari 4. Daa, este bine sa ii dai calciu se face foarte puternic si, calciu special de caini nu de oameni