| cr1571n3l a întrebat:

Am de la cineva de mai demult niste pestisori, ii tin intr-un acvariu, cativa au murit ca nu aveam conditii, aveam vreo 6 pestisori mici mici roz si unu mai mare putin ca ei cu o coada lunga, pestele arata asa : http://www.latifa.ro/forum/uploads/65_xifo.jpg aialalti arata cam la fel ca el. cred ca is pui, si acum mai am doar 3 pestisori de aia, de scapat nu au scapat, am avut mare grija si ma gandeam cum de au disparut.si am observat la asta rosu ca i se cunostea in abdomen ca si cum a inghitit ceva mare, cam ca la un sarpe.si mi-am dat seama ca asta ii mananca pe aia mici...mai am doar 3 din 6 :( ce sa fac sa nu ii mai manance? multumesc anticipat :(

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

E xifor. daca nu ai plante in acvariu puii nu au unde sa se ascunda