| ღBoomCandyღ a întrebat:

Am doua intrebari pentru voi a)Cum se face hainuta de alba ca zapada pe webkinz? b)De unde au unii webkinz hainute splendid speciale cu ar fi:rochita alba de mireasa, ohelarii aceia albastrii mari? Raspundeti macar la una va rog dau funda celui care imi exprica cel mai concret.Chiar si cine raspunde la o singura intrebare concret dau fundaaaaaaa.

Răspuns Câştigător
| piki a răspuns:

Raspund doar pentru b) Pai stii ca unii utilizatori de pe webkinz pot fi membri deluxe si ei primesc lunar banutzi, mancare (parca), dar si haine super, sau poate sunt obiecte exclusive cum sunt paturile alea care sunt gratis daca te inregistrezi intr-o zi de 5, 10, 20 etc. sper ca te-am ajutat funda?

4 răspunsuri:
| ღBoomCandyღ explică:

Sigur ca iti dau funda piki

| ღBoomCandyღ explică:

Mai vreau raspunsuri plase...

| monymonika a răspuns:

Am 6 webkinsi. Deci, am experienta. Draga mea, unele articole le primesti ca premiu la anumite jocuri (ex. la gradinarul marmelada). Altele le primesti la frunzele (respectiv fulgi, medaliile) alea care zboara. Eu am primit o rochie,, bucatareasa" (sau cam asa ceva)... Adica o rochie albastra cu sort alb. Era foarte frumoasa. Daca ma intrebi de unde o am, raspunsul meu este: Gradinaru` Marmelada!

Răspuns utilizator avertizat