| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca am gasit solutia... daca nu putem raspunde, macar sa punem intrebari! E cineva pe aici care poate raspunde la postari? Raspundeti printr-o alta intrebare, va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciudat, se blocheaza cand sunt putini utilizatori pe sitehee hee

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Mie mi-au disparut niste raspunsuri. Poate nu am fost prea draguta?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am crezut ca sunt suspendata, ca raspunsuri, nu, intrebarea mi-a fost scoasa (probabil din cauza raspunsurilor in 2 peri care mi s-au dat).

| Leea1234 a răspuns:

Vezi daca sunt mai grea "de cap"!
abia acum am inteles intrebarea...
eu nu stiu cand au fost problemele tehnice...pentru ca eu am putut raspunde tot timpul...
oricum se pare ca s-au rezolvat!
nu?

| juniper a răspuns:

Raspundem prin intrebari? Asta e super tare?

| Bishop a răspuns:

Pai se poate raspunde, eu cel putin, mereu am putut sa raspund laughing

bishopwinking

| lenyia a răspuns:

Cel putin putem sa ..incercam?big grin

| just_for_my a răspuns:

Daca asa vrei... o facem impreuna cu ceilalti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acu se poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@nebun... putini, dar buni...si cand eram bagata in raspunsuri pana peste cap?(trebuia sa raspundeti prin intrebari!) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai s-a remediat, acum putem postabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa, eu te intreb aici daca vrei sa mergem la concert la iris.am doua bilete pe 8 octombrie. tongue
@ardnaxur1961-ce bine iti sta in chenar cu fundita...
@psiholoaga-pai tu sa nu fii draguta? nu de asta ''te iubeste femeile''? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@enigma: vrei sa mergem? Iar Ruxandrei, trebuia sa-i spui asa: nu-i asa ca iti sta mirobolant cu chenar?(aici se pun doar intrebari!)
@Bro:acum putem posta? Da?
Si dedicatie Iris:
http://www.youtube.com/watch?v=TTmCW_ZG8aM&feature=fvw

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Site-ul a avut probleme am primit scuze de la Raluca, probabil ca nu toate sunt din cauze tehnice.