| marett16 a întrebat:

Am gasit pui de bichon maltez la 170 euro. este mult sau putin?

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Eu cred ca este de ajuns. Eu am luat un bichon maltez [ in 2007 ] cu 8 milioane happy

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este ok, dar poti gasi si la un pret mai bun. Sunt bichoni si la 50 euro. Succes!

| daniela_9291 a răspuns:

Pai nu este mult.Si eu am bichon maltese, l-am cumparat de la o doamne care nu vrea sa faca comert din caini si eu am dat doar 200 de lei.Eu zic ca mai bine astepti si cauti pe cineva care iubeste cainii cu adevarat.

| Ramona_5995 a răspuns:

E acceptabil, desi poate il gasesti si la un pret mai micut. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acceptabil.
Ii gasesti si mai scumpi.

| nightcrawler441 a răspuns:

Daca este cu pedigree merita.

| MichaelJJackson a răspuns:

Si eu caut caine dar de talie mica si nu gasesc. un pret bunicel...gasisem un caine bolognez cu 408 euro.si avea de toate.