| IsabelaIssa a întrebat:

Bichon maltez la 180 de euro?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa cumperi ori il vinzi?
ori intrebi daca e scump..am cautat pe google si vad ca preturile variaza..de la 400 de roni la 800 de roni
O frumoasa zi sa aihappy

| IsabelaIssa explică (pentru caramela):

E cam intre 250 -300 euro si chiar 400 cu pedegree. Destul de scumpi.

| BruneTTe a răspuns:

Eu mi-am luat bichon cu 800 de ron.E bichon maltese. Este foarte draguta ( e fetita). (din Timisoara)

| IsabelaIssa explică (pentru BruneTTe):

Am luat si eu una la 400ron neagra toata, dar ma indoiesc ca ar fi rasa pura. Ce e la preturi mici nu e rasa pura. Nici nu are un an si incepe sa fie cenusie din neagra cum era, si nu mai e creata, e pufoasa. o.O

| BruneTTe a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Nu stiu asta, a mea a fost si a ramas alba, blana e ca a tuturor bichonilor maltezi de pe net, pe mine nici nu ma intereseaza sa fie suuuuper rasa, o iubesc asa cum e. (asta a sunat ciudat :-))))))) )
Si cel mai important, a ramas micuta. Mai aveam o colega care si.a luat un bichon si numai s-a trezit ca ii cresc labutele lungi :-))

+ ca eu am luat-o de la o batrana pasionata de cresterea cateilor, cu tot ce are nevoie chiar si pasaport. Ii dadea cu 800 de lei sa fie sigura ca ii va vinde. Catelul e superb si atat conteaza.

| IsabelaIssa explică (pentru BruneTTe):

Pai si eu o iubesc pe a mea, nu asta e problema, ca oricum e al 2-lea caine ce il cumpar ca restul sunt de pe strada, dar daca platesti ceva de ce sa te minta? Pasaport si tot felul nu sunt greu de facut, pedegree-ul nu il are oricine, decat crescatoriile. De asta zic ca la pretul asta nu gasesti ce cauti de fapt.