| คиค a întrebat:

Am cautat anunturi vanzare Bichon Maltez, dar nu am gasit nici unul cam pe la 150 euro.( 200, 250...400 euro, adica mi-se pare cam exagerat)
Voi cat ati dat pe Bihonii vostrii?

7 răspunsuri:
| Tabii. a răspuns:

TearDrop draga nu e bine sa iti cumperi animale de-acolo pentru ca risti sa moara la cum sunt ingrijite.Referitor la intrebare eu am dat pe bichonul meu havaneze 12 milioane.

| marie a răspuns:

Hmm... te duci la mall la petshopurilove struck.Acolo sunt mai ieftini, ceri un pui femela sau mascul si nu vei da mai mult de 200 de euro.Intr-adevar sunt scumpi.eu nu am bichon dar am o prietena care are.sunt ft destepti si ascultatori, loiLI STAPANULUI.deci banii nu mai contbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MAFI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu am dat 300 de euro pe bichonul meu si iti spun suta la suta ca mai ieftin de 250 euro nu gasesti cei care zic ca il dau cu 1 eur sa 15, 100, 150 etc sa stii ca mint iti vor spune sa ii mai suni ca ii prea mic catelu cateva luni la rand si apoi ca l-au vandut sa daca acolo scrie pret mic pe cand suni ori nu exista acel catel oro pretu este peste 400 de euro iti spun pentru. ca si mie mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi poate a venit criza peste proprietari:
http://www.vandabil.ro/id-1464/vand-bichon/

| mikaela1993 a răspuns:

Nu stiu cat costa dar eu am un papagal vorbitor de 3 ani si am dat 20 de ron pe el

| cineva_9078 a răspuns:

200 euro. eu atat am dat pe al meu!