| Dizzydizz a întrebat:

Am gasit un catel cu blanita maro deschis si cu putin alb.Are ochii albastri care seamana cu husky.
Culoarea blanitzei e simetrica. Ce rasa credeti ca e?
http://picasion.com/pic23/3989b50bf3f17d31ad34c330fe7124 65.gif

a da si c nume sa i pun? Ms

8 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Eu cred ca e corcitura de malamut cu ink ceva. Cel mai probabil tatal malamut a gasit pe strada o catea in calduri si s-au imperecheat.
Oricum, indiferent de rasa, e dragut foc. Sa-ti traiasca! Eu i-as zice Nero ( imparatul Romei).

| คиค a răspuns:

Pai eu i-as pune numele de NUNu de la Nounous (ursulet de plus in franceza)

| FucktheSystem a răspuns:

Nu cred ca e de rasa happy
Dar e Dragut :X
Ai putea sa ii zici zmuchi laughing

| Live.Laugh.Love a răspuns:

E asa dragut

| ThinkPink a răspuns:

As zice ca e corcitura, fara suparare, dar e super dragut, daca e fata eu i-as zice Billie Jean, daca e baiat i-as zice Cookie

| madia a răspuns:

Ce frumos e.happy Nu stiu daca e de rasa.

Lucky.

| Aysa19 a răspuns:

Ce ochisiori are :X...Doamne este ff frumoslove struck Nsh ce rasa e sad. dar e fetita sau baiat?:-s

Pai dk e fetita ai puteai sai pui Sara :X

Dk e baiat :Mutzu, sau Blue smug

| Poinsettia a răspuns:

E foarte dragut catelul.
Ai aici un site care te-ar putea ajuta.
http://www.animale.ro/caini/