| bitsyboom111 a întrebat:

Am incercat sa instalez sims3 pe laptop dar zice ca placa video nu e buna.sa cumpar cd-ul sau ce as putea sa fac? funda!

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Sa-ti cumperi alt laptop. happy

| DaddySGirl a răspuns:

Nu conteaza daca jocul e piratat sau original. Cerintele de sistem sunt aceleasi. Daca placa video nu e compatibila, iti trebuie alta placa.Iti recomand The Sims2.Jocul e OK, iar cerintele de sistem nu sunt la fel de pretentioase ca la The Sims 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca nu e placa bunawinking

| Kid_4219 a răspuns:

1)Nimic happy. Te lipsesti de sims 3
2) Iti cumperi un laptop performant' ...anyway, calculatoarele-s mai bune pentru jocuri.

| Deeniiii a răspuns:

De scos nu il poti scoate ca asa imi zicea si mie...dar poti sa iti cumperi cd

Sper sa reusesti!

| ShaLuN a răspuns:

Nare nimica aicea Cd
pursisimplu la tine Caracteristicele Laptopului tau nu corespund cu cerintele Jokului
daca spune ca placa video nu e buna inseamna ca ea are o memorrie mai mica decit trebuia pentru joaca sims 3.

| 20013 a răspuns:

Nu trebuie sa cumpri cd-ul. este din cauza placi video. ar trebui sa iti cumperi o noua placa video

| MadaNice99 a răspuns:

Ai putea cumpara cd-ul daca iti iei un laptop nou sau o placa noua, odata ce ti-a spus ca placa nu e buna inseamna ca ceva in laptop nu e bun...sau are vreun virus. atat stiu. Fundita? plzz big grin