| anonim_4396 a întrebat:

Am la bloc o pisică care a născut 3 puiuți scumpi foc și aș vrea să încerc să le găsesc stăpâni. Nu știu sexul pisoilor, nu am reușit să ajung la ei deocamdată, sunt tare rușinoși laughing. Au cam 2 luni de viață și sunt cuminței happy.
Așadar, dacă sunteți din Galați sau Brăila și vreți să adoptați un pui de pisică sau știți pe cineva care își dorește să adopte, anunțați-mă vă rog.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Diia94 a răspuns:

Buna.Ador pisoii vreau unul, dar stau in Pitesti

| ραяαмσяє a răspuns:

Ce sweet happy mi-aș dori și eu dar nu sunt din Brăila/Galați sad...