| geo150779yahoocom a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? Practicati sau nu? daca nu sunteti rusinosi?

9 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

E e ceva normal, doar ca unii evita din diverse motive! Multi nici nu recunosc si ii critica pe alti...Depinde si de cuplu acum... Poate vrea ea si nu vrea el sau invers.

| Azµre a răspuns:

Sexul Oral în consider ok într-o relație stabilă de lungă durată. Astfel nu aș accepta așa ceva. Acum îl practic de 3 ani, și primesc, și dăruiesc, vreau să zic că s-a observat schimbarea, sexul oral face parte din preludiul nostru de fiecare dată fie că este sex fie că este dragoste.

| mgtow a răspuns (pentru Azµre):

Tu esti trecut prin chestiile astea de le-ai avut la mana ta pe acele fete apoi ai dat de una buna dar daca eu iti zic ca am avut si eu cateva gagici si nu le-am lasat sa ajunga la pat cu mine pentru ca mie niciodata nu mi-a placut sa am aventuri + ca unele vroiau bani inainte sa vina la bed. Mie mi-ar fi scarba acum chiar daca as da de una cuminte sa-mi faca oral pentru ca iti dai seama ca a avut alte relatii si a facut ce i-a zis inima fara sa judecam logic, si uite asa am ales calea omului in singuratate dar nu inteleg cum a acceptat prietena ta sa te satisfaca in orice punct de vedere?

| Azµre a răspuns (pentru mgtow):

În timp, eu i-am oferit ei, ea mi-a oferit mie și tot așa, din puctul meu de vedere este ceva normal. Doar că până acum câțiva ani nu am acceptat. Și nu e vorba că am dat de una bună, ci faptul că am pus bazele unei relații de lungă durată, peste 2-3 ani o să ne căsătorim ce vrei să-ți spun mai mult. Acum fiecare cu plăcerile lui, eu unul recunosc îmi place să ofer oral mă excită acum fiecare cu gusturile lui.

| Ekcstsy a răspuns:

O parere foarte buna. Este super bine si pentru el si pentru ea. Face parte din preludiu mai ales si iti ofera alt fel de placere decat actul in sine.

| KittyKit a răspuns:

Mie mi se pare scarbos si jignitor.Adica gandul de a face sex oral dupa ce baiatul a "umblat" prin atatea locuri....Bleah! Acum depinde de gandirea fiecaruia.

| Azµre a răspuns (pentru KittyKit):

Te vedem noi pe tine pe la 20 de ani, o zici așa acum mai târziu nu se știe. Așa ziceam și eu până la 21 de ani eu nu am acceptat să mi se facă și nici să fac oral. După 21 de ani când mi-am găsit fata potrivită pentru o relație de lungă durată am acceptat să le fac și pe amandouă asta știind ce am la ușă. Eu am avut multe fete înainte, ea nu a avut pe nimeni. Așa că a fost o noutate și pentru mine și pentru ea.

| mgtow a răspuns (pentru KittyKit):

Lumea face sacrificii si accepta chiar daca unu e mai prejos decat una sau invers. Nu poate sa faca fata tentatiilor sexuale dar eu rezist o viata intreaga fara astea.

| ElDictator a răspuns:

Ramane la latitudinea fiecarui cuplu, nu este nimic anormal.