| manuelaaa a întrebat:

Am nevoie de un raspuns cat mai rapid pentru funda=). care este cel mai cel mai si cel mai infricosetor film de groaza care l-ati vazut? need help:*

9 răspunsuri:
| Giovanna a răspuns:

Nu am vazut dar am auzit ca Amity Ville sau The Ring sunt cele mai horror. Saw e mai degraba thriller, nu inteleg de ce se fac confuzii, Saw nu e cu fantome varcolaci sau demoni ci e cu crime sadice!

| QuadruplePersonality a răspuns:

Saw.
Toate, de la 1 la 6 cate am vazut eubatting eyelashes

| QuadruplePersonality a răspuns:

@Giovanna
Saw e sau nu e thriller, putin cobnteaza pentru unii.
Fata a cerut "cel mai cel mai si cel mai infricosetor" iar eu am zis care mi s-a parut mie asa. Nu cred ca trebuie sa fie neaparat fantoma sau demon ca sa sperie, in Saw, omul e mai "infricosator" decat toate creaturile la un loc. straight face
So, imi mentin parerea happy

| Malvie a răspuns:

Saw, Casa de ceara

| Skylerx a răspuns:

Pai l-am vazut mai de mult tongue Dar sper ca-l cunoasteti si voi tongue Era parca de pe discovery pe la miezul noptii si se numea povesti de groaza sau povesti de noapte laughing Sa le vezi si tu daca te-am ajutat happy Eu nu le mai stiu numele, dar au fost destul de infricosatoare, cu fantome (demoni) si sange happy

| Marijuana187 a răspuns:

Drag me to hell!devil

| sweety9girl a răspuns:

The unborn

funda?

| LittleYoyo a răspuns:

Friday the 13th happy

| AddinaEllaღ a răspuns:

Buna manuela, nu demult am vazut la cinema un film destul de impresionant de groaza si foarte dragutz...se numeste "Tarata in iad" sal vizionezi cu placere :*