| CATALINAal a întrebat:

Care este cel mai frumos, amuzant, infricosetor sau dramatic film vazut vreodata?

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea in categoria cel mai frumos film vazut vreodata, dramatic s-ar incadra Titanic sau Marley and Me
Cel mai amuzant: Singur acasa(Home Alone)
Cel mai infricosator: The Grudge sau Sinister.

11 răspunsuri:
| crisuletss a răspuns:

Amuzant:Big mamma
Infricosator : Saw 1, 2, 3, 4, 5,6,7
Dramatic:remember me, the vow

| єχcєєℓ a răspuns:

Tom si Jerry Inelul Magic.

Răspuns utilizator avertizat
| michelia a răspuns:

Nu neaparat cel mai, dar unul din cele mai dramatice :

Alegerea Sophiei - cu Meryl Streep
http://www.imdb.com/title/tt0084707/

Rolul ei ( si povestea pe care o are in spate) e totul in film: e fascinanta, fermecatoare, vulnerabila, trista, cuceritoare, minunata.
E pur si simplu formidabila! Iti ia ochii si face probabil aici rolul vietii. Cauta-l.

| unconnected a răspuns:

Cel mai:
-amuzant:Animalul
-infricosator:-Mirrors
-dramatic:-A walk to remember, Remember Me

| Kristinx7 a răspuns:

Dupa parerea mea un singur film vazut are toate caracteristicile acestea : Ingeri si Demoni...e marfa, repet dupa parerea mea laughingwinking big grin

| XcrisSSx a răspuns:

Buna! Cel mai dramatic este Titani si preferatul meu!
Cel mai infricosator nu-s tiu sa-ti spun deoarece sunt multe filme bun!
Cel mai amuzant este Tom si Jerry!
Cel mai frumos este tot Titanic!

| ImAUnicorn a răspuns:

Kill 'em all ♥ filmul e mai mult înfricoșător și dramatic, puțin amuzant dacă pui în considerare glumele asasinilorhee hee Și e chiar frumos, cred laughing kiss

| zMaddy a răspuns:

The grudge sau The old lady in white (e tot cam asa ..doar ca te amuza putin ca are o minge de basket in mana big grin) sau The hills have eyes(cel mai scarbos)->infricosator
Norbit->amuzant(parca asa se scria.big grin)

| teotab2 a răspuns:

Thrriler -Mad Max 2 The Road Warrior Groaza: Childs play 1 2 3 Seed of Chucky- Bride of Chucky-Smiley-House of Wax-The Grudge-The Mist-Silent hill-1408 iar amuzant Tom si Jerry

| stefaniamaria04 a răspuns:

Pariu cu viata!
funda happy?