Întrebare recomandată | TiaFCRB a întrebat:

Am niste pisici care vreau sa le dau...
Nu am gasit cui si trebuie neaparat sa fac ceva!
Am deja 3 pisici adulte si vreau sa pastrez doua mici din cele 6.
Practic o sa am 5 pisici, si nu pot sa le pastrez si pe celelalte 4!
Nu sunt de rasa, sunt pisici maidaneze.
Am doua gri cu negru foarte tigrate de parca chiar ar fi tigrii, unul la fel, doar ca are membrele albe total si putin la cap si unul care e tigrat si are nuante de alb pe spate, pe burta si la cap.
Daca vrea cineva, care sta in Bucuresti sa adopte unul, nu vreau bani pe ei, sa imi zica urgent.
Mama voia sa ii ducem nu stiu unde, pe la nu stiu ce biserica, si eu nu vreau asta!
Vreau sa aiba stapani, care sa aiba grija de ei.
Daca vrea cineva, sa imi spuna, il rog din suflet!
Si in caz ca nu e nimeni, stiti vreo asociatie care primeste pisici maidaneze?

20 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

IUBESC pisicile dar poate pe anunturi de specialitate sa chiar la medicul veterinar lasat un nr de telefon cu ceva poze.
Din pacate suntem putini care iubesc aceste animalute care de ce sa nu recunoastem sunt foarte independente dar iubarete.Al meu e maidanez, gasit in parc acum 4 ani cand era pui, dar nu se compara si nu are pret fata de unul de rasa "pura".

Cateva poze puse pe

http://www.animalutul.ro/pisica/adopti-vanzari-donatii/

si de ce nu pe "Tocmai.ro"/"OLX" si asa mai departe poate te ajuta.Mult succes.

| MadRaven a răspuns:

Ai încercat să pui anunţ pe OLX, Tocmai.ro? Poţi să le duci la biserică, să le dai preotului şi să îl rogi să le caute stăpân.

| anonima0101 a răspuns:

Dami-le mie puppy dog eyes ps: vorbesc serios laughing

| ImCalledLamă a răspuns:

Ai facebook? Yahoo, ceva?

| biwltyad a răspuns:

Adauga anunt aici : http://www.adoptiipisici.ro/adauga/

Mult noroc cu pisoiasii :D

| Dilavia a răspuns:

Eu am avut niste catelusi pe care i-am dat spre adoptie pe un site.
http://www.adoptiipisici.ro/
e gratis site-ul. trebuie sa alegi judetul (in cazul tau, capitala) lasi un nr de telefon, email, pui cateva poze, o descriere si gata! eu in 2 saptamani am dat catelusii pe la Ploiesti si inca pastrez lagatura cu acele familii. stiu ca sunt bine ingrijiti. Au venit ei la mine acasa sa ii ia.
Sper ca te-am ajutat! :)

| Memo97 a răspuns:

Lasale in fata bloculiwinking

| LastKisss a răspuns:

Sa nu crezi ca zic la misto, dar pune un anunt pe OLX ca poate merge laughing)

| TiaFCRB explică (pentru LastKisss):

Stiu ca nu zici la misto. Am pus, da nu vrea nimeni laughing)

| LastKisss a răspuns (pentru TiaFCRB):

Offf laughing)))) incearca si pe tocmai.ro

| Elly94sweet a răspuns:

Fa-le poze si pune-le pe tocmai sau olx.merge eu am incercat cu niste catelusi! bafta!

| Myutza1199 a răspuns:

Dacă le duci la o mănăstire acolo o să aibă preoții grijă de ele. Unchiul meu, care e preot are 56 de pisici. Toată lumea se joacă cu ele big grin, dacă vrei să *scapi* de ele poți să faci așa.

| dreamhunter a răspuns:

Eu vreau

| dreamhunter a răspuns:

0755900985 nr meu de tel....chiar vreau niste pisici happy

| TiaFCRB explică (pentru dreamhunter):

Esti din Bucuresti? happy

| dreamhunter a răspuns (pentru TiaFCRB):

Da

| StefBosss a răspuns:

Pune anunturi pe net! Sunt oameni cu suflet care sigur le vor vreahappy

| catalinkikuta a răspuns:

Dale la un vecin!

| fotbalistulnr1 a răspuns:

Oune un anunt pe net

| fotbalistulnr1 a răspuns:

Fa multe afise cu pisicile tale si si oipestepe pe stalpi pe ori ce