| lightofrain36 a întrebat:

Astazi am gasit 3 pui de pisica. sunt destul de mici nu cred ca au mai mult de 3 luni. cineva fara suflet i-a lasat pe strada iar ei alergau printre masini. i-am prins cu greu pe toti trei, iar acum as vrea sa le gasesc o familie. Eu am deja pisici, iar cele mari nu le accepta pe cele mici. Va rog, daca printre oi exista niste suflete calde care ar dori sa adopte unul sau 2 sau pe toti trei va rog din suflet sa ma contactati. Sunt 2 motanei si o pisicuta, unul negru, unul tigrat iar pisicuta este alb cu negru cu sprancenele albe.

7 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Eu nu pot adopta momentan pisicute, deoarece stau la apartament si nu pot tine aici...Sunt o mare iubitoare de animale, si ma doare sufletul de ele sincer vorbesc, eu as zice insa:
Sa le tii pana sunt ceva mai mari, apoi sa le cauti un camin printre oamenii ce'i cunosti...si daca nu, ii poti pastra deoarece se vor obisnui unii cu altii, crede'ma! Doar ca trebuie timp?! Te pup kiss

| lightofrain36 explică (pentru Classy):

Multumesc, am publicat deja anunturi cu ei pe toate site-urile de gen... Nu am primit nici macar un email sau un telefon; sigur ca am intrebat in dreapta si in stanga, de abia am gasit un nou camin pentru unul din ei. Mai am insa doi... NU stiu ce ma fac.

| Nicky06 a răspuns:

Sunt foarte scumpe si eu iubesc animalele si l-as adopta cu cea mai mare placere dar tata e greu de convins l-am intrebat si de un peste mic dar a refuzat tu iai pastra daca ar fi bine venite de cele mari?

| Bellatris a răspuns:

Eu zic sa pui cat mai multe anunturi pe cat mai multe site-uri sau chiar la cabinetul medicului tau veterinar si sa le faci poze cat mai frumoase. Sigur isi vor gasi niste stapani iubitori.

| lightofrain36 explică (pentru Bellatris):

Multumesc, am facut asta deja. Am vorbit cu prietenii mei si am gasit intr-adevar casa pentru unul din ei. Mai trebuie sa gasesc pentru ceilalti 2. Vreo idee?

| Bellatris a răspuns (pentru lightofrain36):

In caz ca nu ai postat deja : www.eaminale.ro www.mercador.ro www.okazii.ro www.pisici-de-vanzare.ro www.caini-pisici.ro (te pot ajuta in caz ca nu ai conturi pe mercador, okazii si poate si alte site-uri).

| がさいゆの a răspuns:

O sarcutii...ii poti duce la bunica ta pana cineva ii va dori