| miranda90 a întrebat:

Am o catelusa dar nu stiu ce rasa este. Este mica de inaltime, parul scurt si negru. Nu este in crestere. Am pus poza cu ea la imaginea de profil. Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

E un metis. Nu are trasaturi mai predominante de vreo rasa ca sa zici ca e corcitura de...
Sper ca ai inteles si sa o iubesti indiferent ca e sau nu de rasa.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corcitura

| karsivan a răspuns:

Este un metis adica un amestec de mai multe rase 2 sau mai multe aduce cu ceva pechinez.

| adishorMS a răspuns:

Nu e de rasa e o corcitura simpatica sa-ti traiasca sa te bucuri de ea

| Betyskumpik a răspuns:

Probabil schipperke metis

| Danut1306 a răspuns:

Cred că e Pichinez.