| Paulaaaaaaaaaa a întrebat:

sunt foarte nedumerita, am văzut in Olanda niste cainincare seamănă foarte bine cu Jack Russel Terierr, cu parul scurt, lins, sunt mai mici decat Jack Russell-ul, am văzut exemplare car erau maro cu alb sau negru cu alb. Nu stiu ce rasa sunt, poate ma puteți ajuta!

3 răspunsuri:
| CristiRapsu a răspuns:

Salut cred ca stiu ce caini erau Teckel poate ei sunt mici si parul lins nu stiu nu sunt sigur.

| Paulaaaaaaaaaa explică (pentru CristiRapsu):

Nu, techeli sunt negri sau maro in totalitate. M-am documentat si erau jack russel terrier ci picioare scurte. Oricum multumesc pentru raspuns

| CristiRapsu a răspuns (pentru Paulaaaaaaaaaa):

N-ai pentru ce.