| anutza2013 a întrebat:

Am o catelusa invarsta de 2 luni si nu stiu ce nume sa-i pun.
Daca imi place numele

10 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Mascha -se citeste Mașa, e nume german si nu e foarte intalnit. Sara, Tasha, Rona etc sunt deja nume care le auzi peste tot, pentru mine, e altceva sa aud un nume care nu il aud in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cooky,bijou, negruta, pinky pixy degetica clopotel.nu ne ai spus rasa. Pe al meu il chema lucky, l a luat ex a cu ea. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cum ti se pare Sasha?
Te pup!

| liceu a răspuns:

Si eu am cautat zilele astea nume si am gasit doar cateva care imi plac:
Maia, Sasha, putin si Dexy, Heidy

| Betyskumpik a răspuns:

Depinde...ce rasa este? daca este o rasa mai mica poti:ely, bella, cindi...
daca este de talie medie:sara, shasha,tasha, cleo...
daca este de talie mare:cleopatra, gloria, nana, betty...
funda?

| PikaPiku a răspuns:

In prezent am o femela ciobanesc mioritic iar numele sau este Nalba...nu l-am ales eu dar mi se pare perfect pentru ea si imi place foarte mult.

| Antoniia a răspuns:

Mie imi plac:Misty, Fify, Lulu, Dee Dee(Didi), Fluffy, Ivanna, Tessa. Poate iti plac! Fundita, te rog? puppy dog eyes

| Cualpco a răspuns:

Poti incerca niste nme mai speciale ca:
Dolly
Elma
Anika
Fluffy
Happy(daca e mereu vesela si plina de viata)
Kira
Molly
Suzy
Sasa
Rosa happy

| SmileForMe12 a răspuns:

Jessy, Betty vezi si tu ce nume iti place mai mult happy depinde si cum arata sau cat de activa e.

De exemplu eu la tara am un catel care e s-a nascut mai negru si i-a dat numele de Blacky dar eu ii mai spun si Bleg fiindca e foarte prostut si se potriveste cu numele.

Pa, pa.

| valerushlesanuion a răspuns:

Shakira,rochita,monica,feigha,rozica,linda,lizi,lala,suzy,janina,jesika,annabella...,bella ...cred ca ai de unde sa alegi (D: