| romynutza a întrebat:

Am o catelusa pechinez care a luat catei cu un pechinez imperial, dar de fiecare data cand fata din 4 ii raman 2 sau 3, ceilalti mor pentru ca ies cu picioarele inainte si se sufoca si se si chinuie rau.Nu stiu ce sa fac ca sa nu se mai intample asta ca peste 3 saptamana fata iar...sad.

Răspuns Câştigător
| adinaidk13 a răspuns:

Du-o la veterinar... poate gasesti un cabinet unde se poate face si cezariana si sa o tina sub obesrvatie in timp ce fata si daca se intampla ceva intervine veterinarul. sper ca te-am ajutat.happybafta!