| hehexdd a întrebat:

Mi-a murit catelusa, pechinez imperial de 4 luni crying ce sa fac, cum sa trec peste mi-a mai murit acum 2 ani alta catelusa tot de pechinez crying

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ii ingrijesti cum ar trebui.Nu te mira faptul ca iti mor pechinezii?

| KateMiddleton a răspuns:

Nu dispera.nu iti vei mai incia catelusa. Bucura-te de momentele in care v-a fost bine impreuna si de faptul ca ti-ai facut catelusa fericita. Poti incerca sa-ti iei un alt caine.Inteleg ca nimeni nu o poate inlocui, dar totusi, incearca.
Mult curaj, totul va fi bine!

| TPUuser199 a răspuns:

Poate nu ai noroc de ei. Stii ca ce iubesti cel mai mult, pierzi mai devreme sau mai tarziu.

| Sweetish a răspuns:

Păi treci peste, ai grijă și cumpărăți altă rasă.

| Gabitzza_Gabitzza_1992 a răspuns:

Mereu in viata avem si momente din astea si eu am trecut prin asa ceva si pentru ca imi era asa drag catelul ala mi-am luat inca 5 dar sincer nu stiu cum am ajuns la atatia la tara.si la bloc am acum un pui de tibetan spaniel eu spun sa-ti iei si tu unul si sa treci peste