| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a întrebat:

Am o catzelusa rasa shih-tzu... si nu stiu dc dar se uita cu ochii in parti diferitelaughing ca si cum ar fi divortatilaughing...Am mai vazut niste poze la alti catei shih-tzu si se uitau tot asa., credeti ca are o problema la ochistraight face?

3 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

Asa e ea. asa e rasa aceasta.

| Fazanu a răspuns:

Nu e nici o problema, asa este rasa, este ceva specific. vederea o are buna, nu iti face griji

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catelusa ta nu are nimica, asa se uita aproape caini din rasa Shih-Tuz.Ca sa te convingi uita-te la poza aceasta:
http://images.google.ro/......tp?/imgres

Dar nu toti.:)Catelusa ta e diferita!:)