| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a întrebat:

Stie cineva cat tine menstruatia la catzeluse? mentionez ca catzelusa mea e de rasa shih-tzu si are 6 lunihappy. si tocmai i-a venit menstruatiahappy...

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Dupa varsta de 6 luni va fi prima perioada de calduri, dureaza intre 12 si 20 de zile, de 2 ori pe an.

Raspuns: intre 12-20 zile. happy

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dupa varsta de 6 luni va fi prima perioada de calduri, dureaza intre 12 si 20 de zile, de 2 ori pe an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doau saptamani, iar dupa aia inca doua poate ramane gestanta! Asa ca...pazeste-o daca nu doresti sa faca pui!